Co nabízíme

"Jsme specialisté na rychlé oddlužení. Pomohli jsme již stovkám rodin i jednotlivců. Pomůžeme i Vám."

Oddlužení Konkurzy Prodej majetku

Konkurzy

Soud vyhlásí konkurz na osobu, jež má více dluhů než majetku nebo není schopna hradit své závazky. Tomuto stavu se říká předlužení a dlužník se stává úpadcem. Soud zároveň ustanovuje správce konkursní podstaty.

Stav konkurzu může vzniknout také porušením některé z podmínek při řízení oddlužení. Může se jednat o např. o neodborně zpracovaný návrh na oddlužení. V takovém případě soud rozhoduje o konkurzu. Jelikož je oddlužení naší specializací a pomohli jsme již stovkám rodin i jednotlivců z dluhové pasti, rádi pomůžeme i Vám. V této svízelné situaci je velmi žádoucí se obrátit na profesionály a neřešit celou záležitost svépomocí.

Rozdíl mezi konkurzem a oddlužením?

V případě úspěšného vyřízení oddlužení je dlužníkovi přikázáno uhradit věřitelům 30% výše dluhů. V případě konkurzů je postih daleko tvrdší. V konkurzním řízení je prodán veškerý dlužníkům majetek, včetně případných úspor. Zároveň také není možné osvobození od zbytku dluhů. Věřitelé tak mohou od skončení konkurzu veškeré své pohledávky vymáhat.

Dostali se do svízelné životní situace a nevíte kudy kam?

Jsme specialisté na oddlužení a konkurzní řízení. Nabízíme Vám bezplatnou schůzku, kde si s důvěrou vyhodnotíme Váš současný stav a navrhneme Vám ideální řešení právě pro Vás. Pobočky máme po celém Plzeňském i Karlovarském kraji.